Назад
Кухня кольору ванілі: 80+ реальних фото прикладів

Навигация по разделу

Відтінок ванілі ідеальний для дизайну кухні, з його допомогою легко створити затишну обстановку. Цей колір особливо подобається романтичним натурам; в кухонній зоні, декорованої у ванільній гамі, хочеться проводити більше часу. Головне-домогтися гармонії в оформленні, щоб меблі і обробка поверхонь поєднувалися між собою.

Завдяки цьому кольору можна освіжити і візуально збільшити простір. Він прекрасно підходить для маленьких кухонь, допомагає робити їх більш просторими і одночасно затишними.

Психологи запевняють, що всі ванільні відтінки роблять позитивний вплив на нервову систему, вселяють почуття спокою. Вони викликають асоціації з різноманітними солодощами і випічкою, ароматною кавою. Роблять обстановку більш комфортабельною на підсвідомому рівні.

Ваніль можна використовувати в оформленні поверхонь, стільниць і підвісних поличок. Зазвичай цей колір вибирають в якості домінуючого. Але і про яскраві акценти не варто забувати. У їх ролі виступають барвисті штори або строкаті фотошпалери на одній зі стін. Освітлення на ванільній кухні повинно бути теплим, щоб оформлення не здавалося похмурим.

Важливо! декоруючи кухонну зону в кольорі ванілі, відмовтеся від білосніжної побутової техніки, вона буде виглядати непрезентабельно. На такому тлі білий виглядає так, немов він брудний, з'являється наліт жовтизни.

Глянцева кухня кольору ванілі

Для маленького кухонного приміщення ідеально підійде гарнітур з глянцевими фасадами. Блискучі поверхні мають здатність відбивати світлові промені і за рахунок цього візуально розширювати просторові межі.

Якісні предмети обстановки з глянцевими фасадами мають екологічно безпечне акрилове покриття, яке не втрачає яскравості кольору з плином часу.

Визначтеся не тільки з обробкою і колірною гамою гарнітура, але і з матеріалом, з якого буде виконана робоча поверхня. Найбільш затребувані дерев'яні стільниці. Для ванільного кухонного інтер'єру це найкраще рішення. Вибирайте стільницю, яка буде відповідати всьому дизайну інтер'єру. Якщо колір фартуха нейтральний, вона може мати будь-який колір.

Зазвичай глянцеві гарнітури виготовляють в двох кольорах. Нижній ярус більш темний, а навісні конструкції світліше.

Матова кухня

Якщо кухня простора, краще вибрати матовий гарнітур. Такі поверхні більш практичні, на них непомітні сліди від пальців. Комбінація матовою фактури з ванільним відтінком дозволить створити розташовує до задушевних бесід атмосферу.

Гарнітур з матовими фасадами органічно впишеться в наступні напрямки:

  • Прованське;
  • Класичний;
  • Кантрі;
  • Модерн.

Якщо в будинку не вистачає затишку, варто замовити саме такі меблі.

Важливо! на стадії вибору гарнітура особливу увагу звертайте на його форму. Віддаючи перевагу тому чи іншому варіанту, керуйтеся площею і плануванням кухні.

Для квадратної кімнати варто вибрати кутову Г-подібну або П-подібну модель. Такий гарнітур розділить приміщення на дві зони, сформує зручну робочу поверхню.

Нижній ярус призначається для зберігання кухонного приладдя, а верхні шафки – для круп.

На кухні, витриманої у ванільній гамі, може бути острів, який представляє собою високу стільницю. Його розташовують в центральній частині приміщення. Острів використовують в якості робочої поверхні, обідньої зони. Його можна оформити у вигляді барної стійки.

В прямокутну кімнату можна купити лінійний однорівневий або дворівневий гарнітур. Такі меблі розміщують уздовж стіни, вона залишає вільний прохід, сприяє ергономічній організації простору.

З яким кольором поєднується колір ванілі в дизайні кухні?

Ванільні відтінки чудово гармонують з усіма кольорами. Пару їм можуть скласти як яскраві, так і темні тони. Розглянемо кілька популярних поєднань.

Ваніль чудово поєднується з відтінком капучино. від таких інтер'єрів віє теплом, вони не здаються химерними. Не менш популярна комбінація ванілі з шоколадом. Темні тони надають оформленню глибину і благородство. Кава з молоком, мокко – все це вдалі напарники для ванілі.

Кімната, декорована в кольорі ванілі і капучино, буде розташовувати до чаювань і сімейним посиденьок. Капучино є одним з головних тонів бежевого кольору, поряд з шоколадним і кавовим. Ці тони найбільш затребувані при оформленні кухонних інтер'єрів.

З ванільними відтінками добре поєднуються натуральні деревні поверхні, відтінок венге. теплий ванільний колір гармонійно пожвавить лаконічне благородство кольору венге, акцентує увагу на оригінальній структурі дерева.

Дует ванільного з червоним можна назвати сміливим. краще віддати перевагу темним відтінкам, вони будуть оригінально виглядати на глянцевих меблевих фасадах. Пару ванілі також може скласти баклажан.

Доречно використовувати в дизайні ванільної кухні і чорний колір. головне – не переборщити з його кількістю, інакше інтер'єр вийде похмурим. Використовуйте чорний для розміщення акцентів. В такому кольорі може бути виконана побутова техніка або аксесуари. Розведення ванільної палітри чорним-це оригінальний прийом. Подібний дизайн не буде візуально стискати простір.

Ванільну кухню чудово доповнять будь-які відтінки Смарагдового. у дизайні приміщення можна використовувати фісташковий, м'ятний, оливковий тони. Рекомендується віддавати перевагу м'яким відтінкам зеленого. З їх допомогою можна створити яскравий і одночасно спокійний декор. Комбінація ванілі з смарагдом виглядає благородно і вишукано.

В дуеті з ваніллю прекрасно виглядає сірий відтінок. Завдяки такому тандему можна створити по-домашньому затишну обстановку.

На замітку! якщо хочете додати в інтер'єр ванільної кухні нотки романтики і легкості, доповніть основну палітру ніжними блакитними відтінками. Літній інтер'єр легко створити, об'єднавши ванільний з помаранчевим і жовтим. Від такого дизайну віє теплом і спокоєм.

Ванільний максимально нейтральний, тому підібрати йому пару нескладно. При комбінації відтінків враховуйте, в якому стилі буде витримано приміщення. Якщо це класика, рекомендується застосовувати традиційну кремово-коричневу палітру.

Використовуючи максимально світлий ванільний колір і ненасичений молочний шоколад, легко отримати теплий інтер'єр. Подібний дует підійде як для класики, так і для колоніального стилю, а також для арт-деко і модерну.

Який стиль вибрати для кухні кольору ванілі?

Використання ванільного кольору в якості домінуючого при оформленні кухні доречно в більшості стильових напрямків. Перш ніж купити меблі, визначитеся зі стилістикою приміщення. Є кілька напрямків, які просто дивовижно виглядають в кольорі ванілі.

Якщо хочете, щоб кухня у ванільній гамі виглядала актуально і презентабельно, оформите її в класичному стилі. У такому інтер'єрі повинна переважати натуральна деревина. Меблі нерідко декорують різьбленням і оригінальними фурнітурними елементами. Ванільну гаму вдало доповнять відтінки шоколадного і червоного. Оздоблення поверхонь в кольорі ванілі і коричнева меблі – це вибір консерваторів, але не думайте, що інтер'єр вийде нудним. Класика завжди асоціюється з респектабельністю.

Ще одне підходяще стильове рішення – мінімалізм. Строгі форми створять яскравий і незвичайний інтер'єр. У мінімалістичному напрямку застосовують два контрастних відтінку при оформленні приміщення. Ваніль можна комбінувати з темними і яскравими тонами. Від ніжних пастельних відтінків доведеться відмовитися. Ваніль добре гармонує з Залізною фурнітурою і поверхнями кольору металік. Декоруючи кухонне приміщення в мінімалістичній стилістиці, відмовтеся від зайвих деталей, не перевантажуйте інтер'єр.

На замітку! щоб перетворити інтер'єр і внести в нього різноманітність, задіють квіткові мотиви і всілякі візерунки.

Не менш привабливо виглядає ванільна кухня в прованській стилістиці. Французький дизайн приваблює своєю ніжністю і легкістю. Колірну палітру розширюють за рахунок пастельних відтінків, шоколадного і червоного. Квіткові візерунки і ванільна Обробка поверхонь викликають асоціації з лавандовими полями, сонячною весною.

Відмінні риси ванільної кухні в стилі хай-тек – глянцеві фасади, хромовані деталі і контрастні колірні комбінації. Даний напрямок підходить і для невеликих кухонь, і для просторих приміщень.

Не обов'язково обмежуватися один певним стилем, можна органічно комбінувати, наприклад, класичне напрямок з хай-теком.

Кухонні інтер'єри, витримані у ванільній гамі, виглядають досить презентабельно і оригінальністю. У цій палітри є безліч достоїнств. Ванільні кухні настільки затишні, що їх не хочеться залишати.

Кухня кольору ваніль (реальні фото приклади)

Зараз читають
Новое youtube видео